Co wpływa na popularność lakierów hybrydowych Semilac?

pielęgnacja włosów - olejowanie

Semilac to marka związana z lakierami hybrydowymi. Nowy produkt tej marki to – lakier hybrydowy 5w1. Charakteryzuje się on gęstą konsystencją oraz twardą strukturą. Co więcej lakier ten jest bardzo łatwy w aplikacji.  Ten tekst dostarcza informacji na temat hybrydowego malowania paznokci przy użyciu lakierów Semilac 5w1.

Co wpływa na popularność hybrydowego malowania paznokci?

Manicure hybrydowy od paru lat jest uważany za najpopularniejszą metodę stylizacji paznokci na całym świecie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce cieszyć się trwałą i estetyczną hybrydą na swoich paznokciach. Ogromnym plusem wszystkich lakierów hybrydowych jest właśnie ich trwałość. Mogą one bez problemu utrzymać się na paznokciach nawet ponad dwa tygodnie. Warto jednak wspomnieć, że założenie hybrydy może okazać się skomplikowane i czasochłonne jeżeli nie ma się doświadczenia. Do wykonania zabiegu założenia hybrydy potrzebna jest baza, lakier kolorowy i preparat nawierzchniowy oraz lampa do utwardzenia. Marka Semilac z https://www.cocolita.pl/semilac wprowadziła idealne rozwiązanie, aby każdy mógł cieszyć się łatwością założenia hybryd na paznokcie – Semilac 5w1. Produkt łączy bazę, kolor i top w jednym opakowaniu.

Czym jest Semilac 5w1?

Marka Semilac w swojej ofercie ma wiele produktów związanych z manicure’m hybrydowym. Od początku powstania marki zaskakuje ona nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Przykładem jest lakier hybrydowy 5w1, który ułatwia aplikację hybrydy. Semilac 5w1 łączy w sobie każdą właściwość bazy, lakieru i topu. Warto zwrócić uwagę, że daje on możliwość nadbudowania paznokcia i przedłużenia nawet do 1 cm, a efekt może utrzymać się nawet do trzech tygodni.

Lakiery Semilac 5w1 – jak aplikować?

Na początku trzeba odpowiednio przygotować paznokcie do nałożenia lakieru – skrócić i nadać im odpowiedni kształt oraz odsunąć i wyciąć skórki. Następnie trzeba odtłuścić płytkę i nałożyć jedną warstwę lakieru Semilac 5w1 po czym utwardzić w lampie UW. Na sam koniec paznokcie należy odtłuścić cleaner’em.