Sprawdzone kremy i maści dla niemowląt

bepanthen

Większość mam jest bardzo ostrożnych jeżeli chodzi o kosmetyki do delikatnej skóry ich dzieci. Wiele pań rezygnuje nawet przy codziennej pielęgnacji z tradycyjnych, drogeryjnych kosmetyków zastępując je testowanymi dermatologicznie lub naturalnymi produktami, które można znaleźć w wielu aptekach i sklepach internetowych. Co wybrać, gdy pojawiają się problemy skórne? Jaki kosmetyk sprawdzi się najlepiej do podrażnionej, zaczerwienionej pupy?

Kosmetyki Bepanthen – sekret tkwi w bardzo dobrym składzie

Kosmetyki Bepanthen (zobacz) istnieją na rynku już od wielu lat. Młodym mamom nie trzeba ich przestawiać, gdyż większość z nich uważa, iż jest to must have w wyprawce niemowlęcej. Bepanthen krem, jak i maść Bepanthen doskonale sprawdzają się przy stosowaniu profilaktycznym, jak i na rozmaite problemy skórne. Te preparaty są wręcz niezastąpione, gdy pojawia się zaczerwienienie w okolicach pieluszkowych. Warto więc dowiedzieć się o nich jeszcze więcej.

Bepanthen krem

Niezwykle delikatny, łagodny krem świetnie nawilża i koi skórę. Mamy doceniają go przede wszystkim za to, iż tworzy na skórze warstwę ochronną. 90% dzieci w okresie letnim ma problem z przegrzaną, zaczerwienioną pupą, dlatego też warto stosować go przy każdej zmianie pieluszki, by mieć pewność, że dziecko czuje się komfortowo i swobodnie. Krem można kupić w wielu aptekach, w drogeriach, jak  w sklepach internetowych. Jego cena wynosi (w zależności od miejsca) około 30 zł..

Maść Bepanthen

Maść jest bardzo skuteczna i niezwykle wydajna. Stosować ją należy na skórę podrażnioną, suchą, zaczerwienioną. Maść działa kojąco i regenerująco, dlatego też pierwsze oznaki problemów skórnych można nią szybko wyleczyć. Dzięki lekkiej, nieklejącej konsystencji sprawdza się świetnie zarówno u małych dzieci, jak i u tych starszych. Producent, tworząc kosmetyki dla maluchów zwraca uwagę na to, by były one naprawdę świetnej jakości. Nie ma tu mowy o żadnej chemii, ani też ulepszaczach. Dlatego też, tak wiele mam ufa marce Bepanthen od pierwszych dni życia ich maluszków.