Jaki tusz do rzęs wybrać?

Nowoczesne kobiety przykładają dużą wagę do wyglądu, chcą dbać o siebie i dobierać najlepsze kosmetyki. Jednak w sklepach jest tak duży wybór, że łatwo się w tym pogubić. Jak zatem zadbać o swój wizerunek i wybrać najlepszą maskarę dla nas?

czarny tusz do rzęs LorealPrzede wszystkim należy się zastanowić jaki kolor tuszu nam pasuje. Najbardziej popularny w sklepach jest tusz Loreal Million Lashes czarny. Podkreśli on każdą urodę, nie zależnie czy znajdzie się na rzęsach brunetki czy blondynki. Jeśli wolimy delikatniejszy makijaż, możemy wybrać tusz brązowy lub nawet bezbarwny. Tusze kolorowe sprawdzą się, jeśli wybieramy się na imprezę lub koncert. Na pewno spodobają się odważnym dziewczynom, którym zależy na niepowtarzalnym makijażu.

Druga rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę jest funkcja, jaką ma spełniać wybrany przez nas tusz. Może on być pogrubiający, zagęszczający, wydłużający lub podkręcający rzęsy. O tym jaki będzie efekt decyduje przede wszystkim szczoteczka. Są także maskary, które pozwalają na uzyskanie kilku efektów na raz. Na przykład wybierając maskarę Volume Million Lashes, możemy spodziewać się pogrubienia i zwiększenia objętości naszych rzęs, natomiast po tuszu z napiszem extra super flash: podkręcenia i pogrubienia.