Woski Yankee Candle – czy warto?

Poszukując pięknych zapachów do naszego domu, oczekujemy zwykle dużej wydajności zakupionych świec oraz naturalnych aromatów, które wprowadzą dom w pożądany przez nas klimat. Czy te wymagania spełniają woski zapachowe Yankee Candle?

wosk Yankee CandleNiewątpliwym plusem wosków jest niska cena. Średnio wynosi ona sześć złotych za tarteletkę. Właśnie za taką cenę dostajemy bardzo wydajny produkt, o dużej intensywności zapachu. Zawartość olejków eterycznych w woskach Yankee Candle jest najwyższa ze wszystkich produktów tej marki.

Kolejny plus to bardzo duży wybór zapachów. Co więcej, nie jesteśmy skazani na wybrany przez nas aromat. Jeśli nie przypadnie nam do gustu, możemy wymieszać go z innym, tworząc zupełnie nową, niepowtarzalną woń. Dzięki temu testowanie nowych produktów staje się bardziej ekonomiczne: nie musimy wyrzucać zapachów, które nam się nie podobają.

Następne dwa plusy to szybkość działania oraz możliwość wielokrotnego używania. Zapachy wydzielają się już w ciągu kilkunastu minut od roztopienia wosku, więc spragnieni relaksu nie muszą długo czekać na pozytywne efekty. Wielokrotność używania powoduje, że nie musimy wypalać całej świeczki Yankee Candle od razu i możemy dawkować sobie tę wyjątkową przyjemność.