Przegląd najlepszych produktów rozświetlających

Od jakiegoś czasu bardzo modnym makijażem twarzy jest makijaż rozświetlający. Aby uzyskać efekt rozświetlonej skóry, powinniśmy używać dobrej jakości produktów, które nie zawierają drobinek czy brokatu. Poniżej pokażę Wam mój osobisty ranking najlepszych produktów do rozświetlania skóry.

Produkty płynne
Pierwszym hitem jest baza rozświetlająca z Golden Rose. Przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że cera staje się promienna. Podkładem, który mogę polecić jest podkład Loreal True Match. Nie jest to typowy rozświetlający podkład, jednak daje bardzo ładne, zdrowe wykończenie i naturalny błysk. Kolejną rzecza jest rozświetlacz w płynie marki Hean. Mi najbardziej przypadł do gustu odcień Gold Nude.

Produkty suche
Pierwszą rzeczą spośród produktów w formie stałej lub sypkiej jest puder marki Affect. Daje ładne satynowo-perłowe wykończenie. Idealny rozświetlacz do twarzy to jak dla mnie produkt The Balm Mary-Lou. Daje przepiękną taflę na twarzy! Drugim prasowanym produktem, ale wcale nie gorszym jest rozświetlacz Nabla- Baby Glow. Z tańszych zamienników mogę polecić rozświetlacz marki Lovely lub Wibo, które są bardzo zbliżone kolorystycznie do wyżej wymienionych.