Sztuczne rzęsy, jako dopełnienie makijażu

Myślę, że większość kobiet uwielbia dużą objętość na rzęsach. Nie każda jednak posiada naturalny wachlarz rzęs. Wtedy z pomocą przychodzą nam sztuczne rzęsy, które zrobią niesamowity efekt i sprawią, że nasz makijaż będzie wyglądał wyjątkowo. Jestem tego zdania, że nawet najpiękniejszy makijaż oka, najcudowniej rozblendowane cienie i najrówniejsza kreska nie będą wyglądały dobrze bez długich, gęstych i podkręconych rzęs.

Ogromny wybór
Na rynku pojawia się co raz więcej firm, które tworzą sztuczne rzęsy, jednak pionierem i nadal najczęściej wybieranym produktem są rzęsy Ardell. Są one świetnej jakości i mają genialną niską cenę. Do tego dochodzi ogromny wybór modeli, który możemy dopasować do każdego jednego makijażu.

Mój ulubiony model
Nie ukrywam, że przy każdej możliwej okazji nakładam sztuczne rzęsy. One sprawiają, że moje oczy robią się automatycznie większe i bardziej otwarte. Dodają wyrazu mojemu makijażowi, a ja natychmiastowo robię się bardziej pewna siebie. Najczęściej sięgam po model Ardell Demi Wispies. Mają niesamowicie elastyczny pasek i dają mega objętość na rzęsach. Momentalnie sprawiają, że mój makijaż wygląda bardziej profesjonalnie i estetycznie.